Жахлива війна забрала у всіх українців повноцінне щасливе життя. Але вона не в праві відібрати у молоді право на освіту, юнацькі турботи та студентське життя. Тому Могилів-Подільський медичний фаховий коледж живе, дякуючи Збройним Силам України, активним освітянським життям: готує майбутніх медичних працівників, виховує справжніх патріотів своєї держави і народу, вшановує кращі традиції, які складалися у закладі освіти десятиліттями!
31 травня колектив відзначив День коледжу!
За 88 років діяльності зі стін Могилів-Подільського медичного фахового коледжу вийшли тисячі медичних працівників, які сьогодні працюють у системі охорони здоров’я та в інших сферах діяльності.
Щоденно випускники коледжу на передовій і в тилу боронять нашу землю. Вони змінили білі халати на військовий однострій, а швидкі – на бойові машини. І зараз рятують не лише звичайних пацієнтів, поранених військових і цивільних, а й цілу країну.
У рамках Дня коледжу відзначено кращих студентів, переможців олімпіад та конкурсів, учасників студентських конференцій, та викладачів. Почесними гостями свята були ветерани праці – викладачі коледжу, які десятки років своєї педагогічної діяльності присвятили підготовці медичних працівників, а сьогодні перебувають на заслуженому відпочинку.
Усіх присутніх привітав директор коледжу В.М.Кордон побажав міцного здоров’я, миру і Перемоги, а закладу – процвітання та творчих здобутків.
|