Флеш-моб по наданню невідкладної допомоги населенню під час виникнення надзвичайних ситуацій |
|
![fm1.jpg fm1.jpg](images/stories/fm1.jpg) ![fm2.jpg fm2.jpg](images/stories/fm2.jpg) ![fm3.jpg fm3.jpg](images/stories/fm3.jpg) ![fm4.jpg fm4.jpg](images/stories/fm4.jpg) ![fm5.jpg fm5.jpg](images/stories/fm5.jpg) ![fm6.jpg fm6.jpg](images/stories/fm6.jpg) 14.10 2014р. на базі Могилів-Подільської ОЛІЛ відбулося виїздне засідання Координаційної ради з питань організації роботи молодших спеціалістів з медичною освітою при Департаменті охорони здоров’я та курортів під головуванням заступника директора Департаменту Білоуса Д.М., на яке були запрошені головні медичні сестри ЗОЗ 12 районів Вінницької області. В рамках заходу та місячника цивільної оборони, який триває в області, було проведено флеш-моб по організації надання невідкладної допомоги населенню під час виникнення надзвичайних ситуацій, а саме розгортання сортувального майданчика і проведення сортування потерпілих та надання невідкладної допомоги. Організацію дійства взяла на себе Могилів-Подільська СШМД. Активну участь приймали і студенти мед коледжу, які допомагали розгортати майданчик, проводили транспортування та імобілізацію потерпілих, сортували їх за ступенем враження і орієнтували на відповідні пункти для надання допомоги. Побачене дійство і участь в ньому є важливим кроком до закріплення знань та вмінь з цивільної оборони, що є надзвичайно актуальним в наш неспокійний час.
|