![stday2015.jpg stday2015.jpg](images/stories/2015/stday2015.jpg) ![stday2015-1.jpg stday2015-1.jpg](images/stories/2015/stday2015-1.jpg) Студентська рада коледжу стала ініціатором та організатором святкових заходів з нагоди Міжнародного дня студента. А завершенням ряду цікавих студентських розваг стала концертна програма «Студентський квартал». Мелодії популярних молодіжних пісень, ритми запальних юнацьких танців, студентський гумор, КВНівські змагання – об’єднали студентську громаду коледжу. Цікавим і веселим було свято Дня студента у гуртожитку коледжу, які презентували цікаві моменти студентського життя.
А де відпочинок студентів, там, звичайно, і гарний настрій!
|