Європейський тиждень місцевої демократії |
|
![evro.jpg evro.jpg](images/stories/evro.jpg) ![evro1.jpg evro1.jpg](images/stories/evro1.jpg) ![evro2.jpg evro2.jpg](images/stories/evro2.jpg) ![evro3.jpg evro3.jpg](images/stories/evro3.jpg) ![evro4.jpg evro4.jpg](images/stories/evro4.jpg) В рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії 15 жовтня в конференц-залі коледжу відбулася зустріч школярів та студентів з міським головою. Зустріч пройшла у форматі діалогу: молодь ставила запитання меру міста П.П. Бровку, депутатові Верховної Ради Р.В. Стаднійчуку та директорові коледжу В.М.Кордону Інтереси юнаків та дівчат охоплювали різні сфери, вони цікавилися політичними вподобаннями міського голови, вирішенням питань життєдіяльності міської ради. Розмова під час зустрічі тривала більше двох годин. Подібні діалоги з владою, на думку всіх учасників зустрічі, сприяють підвищенню рівня політичної обізнаності молоді, формують почуття приналежності до розбудови європейської держави.
|