![1september-min.jpg 1september-min.jpg](images/stories/2017/1september-min.jpg) ![1september1-min.jpg 1september1-min.jpg](images/stories/2017/1september1-min.jpg) Щороку колектив викладачів, студентів та їх батьків продовжує гарну традицію відзначати День знань, посвяту у студенти — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного. Адже він знаменує початок нових знань, досягнень, нових успіхів на освітній ниві.
Для студентів четвертого курсу цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між студентським життям і професійною діяльністю. А для першокурсників свято Першого дзвоника буде першим у стінах нашої альма-матер. Із нього розпочнеться цікаве студентське життя. 104 студенти нового набору у присутності усієї великої дружної коледжної сім’ї та імпровізованих історичних постатей медицини склали клятву першокурсника, пообіцявши успішно навчатися, оволодіваючи професією медичного працівника. Директор коледжу привітав усіх присутніх з початком нового навчального року, побажав міцного здоров’я, творчих злетів та досягнень. Кращими студентам коледжу директор вручив Свідоцтва про занесення на Дошку пошани, а кращій групі коледжу - грамоту та нагороду.
Попереду студентів та викладачів чекає новий навчальний рік! Сподіваємося, що він буде гарним та щедрим на успіхи!
|