ГОЛОВНА arrow НОВИНИ  
23.06.2017
Нове покоління медичних працівників Надрукувати
30.06.2016
vupysk2016.jpgvupysk20162.jpgvupysk20163.jpgvupysk20164.jpgvupysk20161.jpg
29 червня 123 випускники медсестринсько-стоматологічного та фельдшерсько-акушерського відділенння Могилів-Подільського медичного коледжу після успішгної здачі державного екзамену та захисту державноъ практики вийшли на святкову сцену для  отримання  дипломів молодшого спеціаліста.
На урочистому заході з нагоди випуску  до студентів з напутніми словами зверталися директор коледжу В.М.Кордон, батьки, випускники попередніх років. У своєму привітанні директор коледжу наголосив на відповідальності роботи медичного працівника, на актуальності отриманої професії та можливостей професійного вдосконалення і росту.  Зі словами подяки дирекції та викладачам коледжу виступили батьки випускників, а також благословили хлібом та рушником своїх дітей на самостійне професійне життя.
58 фельдшерів, 49 медичних сестер та 16 гігієністів зубних готові підтвердити свою фахову майстерність у  лікувально-профілактичних закладах: лікарнях, центрах первинної медико-санітарної допомоги, на станціях швидкої медичної допомоги, у стоматологічних клнініках.  Випускники коледжу також мають можливість продовжити навчання у ВНЗ України та Польщі (завдяки співпраці коледжу з польським редукаційним центром). 
А незабаром нова хвиля  роботи навчального закладу - вступна кампанія.   Двері коледжу відкриються для випускників загальноосвітніх шкіл: абітурієнти будуть змагатися за звання студента-першокурсника медичного коледжу, за здобуття найгуманнішої та найблагороднішої професії медичного працівника.

Останнє оновлення ( 30.06.2016 )
 
Медична допомога для «Самоборони» Надрукувати
23.06.2016
defense.jpgdefense1.jpgdefense2.jpgdefense3.jpg
Приблизно 90% смертельних випадків на полі бою трапляються до того, як пораненого буде доставлено до лікувального закладу. У багатьох випадках смерті можна було б  запобігти своєчасним наданням допомоги за допомогою медичного втручання Доведено, що приблизно 15% втрат, які настали до поступлення пораненого до медичного закладу, можна було б уникнути, якщо відразу були б прийняті необхідні заходи: зупинка масивної кровотечі, усунення проблем з дихальними шляхами, накладення герметичної пов’язки при відкритому пораненні грудної клітки, усунення напруженого пневмотораксу за допомогою декомпресійної голки і, при можливості, дренування грудної клітки.
Значення надання медичної допомоги, практичне застосування навиків на полі бою, ці та інші питання були розглянуті під час проведення лекції – конференції. Перед учасниками громадського місцевого формування «Самооборона» виступили викладач коледжу Королюк В.П. та студент групи 4фА Дарморіз С. Вони в доступній формі,  за інформаційної підтримки навчальної програми «Медсанбат», показали присутнім навики надання медичної допомоги на полі бою за трьома етапами: під обстрілом, в жовтій зоні  та під час евакуації. Як практичний матеріал, була використана військова аптечка IFAK, яка оснащена всіма необхідними матеріалами для надання допомоги за стандартами НАТО.  Присутні мали змогу не тільки отримувати кваліфіковані відповіді на поставлені запитання а й самостійно виконувати навики по наданню допомоги.
Голова формування «Самооборона»  Войцих П.Д. подякував медикам за цікаву та змістовну лекцію і виразив надію, що будь хто з присутніх членів формування, при необхідності, зможе надати медичну допомогу не тільки в мирний час, але й під час військових дій, адже доля поранених часто залежить від особи, яка буде першою надавати медичну допомогу; у будь-якій системі військової медицини медик на полі бою відіграє фундаментальну роль у забезпеченні допомоги пораненим.
Останнє оновлення ( 27.06.2016 )
 
Коледжу – 80 Надрукувати
17.06.2016
img_9741.jpgimg_9749.jpgimg_9757.jpgimg_9759.jpgimg_9770.jpgimg_9800.jpgimg_9808.jpgimg_9821.jpgimg_9847.jpgimg_9851.jpg
Колектив коледжу привітали  міський голова П.П.Бровко, голова райдержадміністрації  Китасюк О. І., заступник  голови районної  ради Слободянюк М. В., депутат обласної ради Вацак Г.А., головний лікар ОЛІЛ Миколюк В.В., директор Погребищенського медичного коледжу Гаврилюк В.В. та Бершадського медичного коледжу Оніщенко К.М. та інші гості. З ювілеєм  віншували свою альма-матер і випускники коледжу різних років.15 червня напередодні  Дня медичного працівника  колектив коледжу відзначив 80-річчя  від дня заснування закладу. На урочистому заході  з нагоди ювілею були присутні студенти коледжу, викладачі, співробітники. 
Митрополит Могилів-Подільський  і  Шаргородський    Агапіт  благословив  колектив   коледжу та усіх присутніх на добрі справи. Під час урочистого заходу кращим працівникам коледжу та студентам було вручено почесні грамоти. Творчий колектив викладачів та студентів порадували усіх цікавою концертною програмою.
Попереду - нові сторінки історії закладу, а в них  - нові події,    факти, люди. Нехай же життєва дорога Могилів-Подільського медичного коледжу  коледжу буде довгою, сонцесяйною, щедрою і життєдайною.

Останнє оновлення ( 17.06.2016 )
 
Виставка технічної творчості Надрукувати
06.06.2016
vustavka.jpgvustavka1.jpg
2  червня 2016 року в Вінницькому технічному коледжі  відбулася обласна виставка технічної творчості викладачів та студентів  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  Вінницької області, де взяв участь і колектив Могилів-Подільського медичного коледжу. Кращі здобутки гуртків,  науково-методичні напрацювання викладачів, творчі надбання співробітників та  студентів були представлені на виставці. Викладачі  коледжу мали змогу бути присутніми на виставці , презентувати власні досягнення, ознайомилися з експонатами інших закладів, поспілкуватися з колегами, взаємообмінялися досвідом. 
Журі  оцінювало  представлені  роботи в  4 номінаціях: «Науково-методична робота», «Технічна творчість»,  «Інформаційні технології», «Образотворче мистецтво». Представлені коледжем експонати   були  достойно   оцінені  і відзначені.  
Останнє оновлення ( 07.06.2016 )
 
Крок до Європи Надрукувати
06.06.2016
poland.jpgpoland1.jpgpoland2.jpgpoland4.jpgpoland5.jpgpoland6.jpgpoland7.jpgpoland8.jpgpoland9.jpgpoland10.jpgpoland11.jpgpoland12.jpgpoland13.jpgpoland14.jpgpoland15.jpgpoland16.jpg poland18.jpg
З 29 травня по 02 червня делегація в складі викладачів та студентів  коледжу з ініціативи  директора коледжу відвідала республіку Польща. Метою поїздки було налагодження співпраці з навчальними закладами Польщі для продовження навчання наших випускників та їх подальше працевлаштування, а також знайомство з історичними та культурними пам’ятками сусідньої країни. В рамках програми подорожі було відвідування Гуманітарно-економічної академії в м.Лодзь, де відбулась зустріч делегатів за круглим столом з канцлером академії - Маргарет Зволінською та проректором з наукової роботи та розвитку - доктором Лешеком Курасом, а також з Президентом академії професором  Макарійом Кшиштофом Стасяк та керівниками відділення медсестринства при академії. Під час зустрічі представники адміністрації спочатку розповіли про історію академії та сучасний стан закладу, а потім директор коледжу Кордон Володимир Михайлович розповів про умови навчання наших студентів у Могилів-Подільському медичному коледжі. В кінці зустрічі Макарій Кшиштоф  та Володимир Кордон домовились про налагодження співпраці між навчальними закладами і обмінялись сувенірами. Викладачів та студентів ознайомили з умовами вступу та навчання в академії, провели екскурсію  навчальним закладом, звернули особливу увагу студентів на матеріально-технічну базу відділення медсестринства. Студенти побачили, де і як вони зможуть проводити дозвілля, навчаючись в академії, бібліотеку та читальну залу, аудиторії, навчальні кімнати для практичних занять і т.д. Зустріч пройшла в дружній діловій атмосфері. Студенти отримали відповіді на всі запитання щодо майбутнього навчання в Польщі.
Також делегати мали змогу зустрітись з директором Національного центру з питань освіти в м. Пйотрків Трибунальське пані Данутою Пятек та відвідати Центр здоров’я і школу медичних доглядальниць при центрі. Тут студенти побачили організацію системи охорони здоров’я в Європі, можливості та умови практичного застосування своїх знань та вмінь в даній системі. Директор Центру здоров’я Магдалена Мічальська особисто дала відповіді на всі запитання та провела екскурсію по центру, показала навчальні кімнати школи доглядальниць, відділення реабілітації, дитячий садок при центрі і т.ін. Також ознайомила студентів з умовами навчання та праці в даному центрі.
Групу викладачів та студентів нашого коледжу зустрічав та супроводжував впродовж всіх днів перебування в Польщі Генеральний директор Міжнародного агентства з зайнятості Національного центру з питань освіти пан Роберт Торбус, який організував і провів всі вищезгадані зустрічі. 
Під час перебування в м.Лодзь група студентів та викладачів відвідала історичні та культурні пам’ятки міста. А також відвідала м. Ченстохова. Це 12-е місто в Польщі за займаною площею і 13-е за кількістю населення. У місті є костьол і монастир на Ясній Горі з іконою Матері Божої Ченстоховської, що вважається чудодійною, — головний центр культу Марії в Польщі. Через це Ченстохову вважають духовною столицею Польщі. Групу викладачів та студентів нашого коледжу зустрічав та супроводжував впродовж всіх днів перебування в Польщі Генеральний директор Міжнародного агентства з зайнятості Національного центру з питань освіти пан Роберт Торбус, який організував і провів всі вищезгадані зустрічі. Також делегати мали змогу зустрітись з директором Національного центру з питань освіти в м. Пйотрків Трибунальське пані Данутою Пятек та відвідати Центр здоров’я і школу медичних доглядальниць при центрі. Тут студенти побачили організацію системи охорони здоров’я в Європі, можливості та умови практичного застосування своїх знань та вмінь в даній системі. Директор Центру здоров’я Магдалена Мічальська особисто дала відповіді на всі запитання та провела екскурсію по центру, показала навчальні кімнати школи доглядальниць, відділення реабілітації, дитячий садок при центрі і т.ін. Також ознайомила студентів з умовами навчання та праці в даному центрі.З 29 травня по 02 червня делегація в складі викладачів та студентів  коледжу з ініціативи  директора коледжу відвідала республіку Польща. Метою поїздки було налагодження співпраці з навчальними закладами Польщі для продовження навчання наших випускників та їх подальше працевлаштування, а також знайомство з історичними та культурними пам’ятками сусідньої країни. В рамках програми подорожі було відвідування Гуманітарно-економічної академії в м.Лодзь, де відбулась зустріч делегатів за круглим столом з канцлером академії - Маргарет Зволінською та проректором з наукової роботи та розвитку - доктором Лешеком Курасом, а також з Президентом академії професором  Макарійом Кшиштофом Стасяк та керівниками відділення медсестринства при академії. Під час зустрічі представники адміністрації спочатку розповіли про історію академії та сучасний стан закладу, а потім директор коледжу Кордон Володимир Михайлович розповів про умови навчання наших студентів у Могилів-Подільському медичному коледжі. В кінці зустрічі Макарій Кшиштоф  та Володимир Кордон домовились про налагодження співпраці між навчальними закладами і обмінялись сувенірами. Викладачів та студентів ознайомили з умовами вступу та навчання в академії, провели екскурсію  навчальним закладом, звернули особливу увагу студентів на матеріально-технічну базу відділення медсестринства. Студенти побачили, де і як вони зможуть проводити дозвілля, навчаючись в академії, бібліотеку та читальну залу, аудиторії, навчальні кімнати для практичних занять і т.д. Зустріч пройшла в дружній діловій атмосфері. Студенти отримали відповіді на всі запитання щодо майбутнього навчання в Польщі.
Всі члени групи щиро вдячні директору коледжу Кордону Володимиру Михайловичу та Генеральному директору Міжнародного агентства з зайнятості Національного центру з питань освіти пану Роберту Торбусу за чудову нагоду ближче познайомитись з сусідньою державою, її історією та пам’ятками, а також нагодою відвідати навчальні заклади Польщі. 
Окремо хочемо подякувати колишнім випускникам Гаврильченку Геннадію, Марченку Сергію, Сирітку В.І., водіям Вячеславу Мамкіну та його напарнику Сергію за сприяння в організації та реалізації даної поїздки.
Останнє оновлення ( 07.06.2016 )
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 64 - 72 з 299
Календар
 6 2017 
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930   
porno escort bayan