ГОЛОВНА arrow НОВИНИ  
18.01.2018
Виставка технічної творчості Надрукувати
06.06.2016
vustavka.jpgvustavka1.jpg
2  червня 2016 року в Вінницькому технічному коледжі  відбулася обласна виставка технічної творчості викладачів та студентів  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  Вінницької області, де взяв участь і колектив Могилів-Подільського медичного коледжу. Кращі здобутки гуртків,  науково-методичні напрацювання викладачів, творчі надбання співробітників та  студентів були представлені на виставці. Викладачі  коледжу мали змогу бути присутніми на виставці , презентувати власні досягнення, ознайомилися з експонатами інших закладів, поспілкуватися з колегами, взаємообмінялися досвідом. 
Журі  оцінювало  представлені  роботи в  4 номінаціях: «Науково-методична робота», «Технічна творчість»,  «Інформаційні технології», «Образотворче мистецтво». Представлені коледжем експонати   були  достойно   оцінені  і відзначені.  
Останнє оновлення ( 07.06.2016 )
 
Крок до Європи Надрукувати
06.06.2016
poland.jpgpoland1.jpgpoland2.jpgpoland4.jpgpoland5.jpgpoland6.jpgpoland7.jpgpoland8.jpgpoland9.jpgpoland10.jpgpoland11.jpgpoland12.jpgpoland13.jpgpoland14.jpgpoland15.jpgpoland16.jpg poland18.jpg
З 29 травня по 02 червня делегація в складі викладачів та студентів  коледжу з ініціативи  директора коледжу відвідала республіку Польща. Метою поїздки було налагодження співпраці з навчальними закладами Польщі для продовження навчання наших випускників та їх подальше працевлаштування, а також знайомство з історичними та культурними пам’ятками сусідньої країни. В рамках програми подорожі було відвідування Гуманітарно-економічної академії в м.Лодзь, де відбулась зустріч делегатів за круглим столом з канцлером академії - Маргарет Зволінською та проректором з наукової роботи та розвитку - доктором Лешеком Курасом, а також з Президентом академії професором  Макарійом Кшиштофом Стасяк та керівниками відділення медсестринства при академії. Під час зустрічі представники адміністрації спочатку розповіли про історію академії та сучасний стан закладу, а потім директор коледжу Кордон Володимир Михайлович розповів про умови навчання наших студентів у Могилів-Подільському медичному коледжі. В кінці зустрічі Макарій Кшиштоф  та Володимир Кордон домовились про налагодження співпраці між навчальними закладами і обмінялись сувенірами. Викладачів та студентів ознайомили з умовами вступу та навчання в академії, провели екскурсію  навчальним закладом, звернули особливу увагу студентів на матеріально-технічну базу відділення медсестринства. Студенти побачили, де і як вони зможуть проводити дозвілля, навчаючись в академії, бібліотеку та читальну залу, аудиторії, навчальні кімнати для практичних занять і т.д. Зустріч пройшла в дружній діловій атмосфері. Студенти отримали відповіді на всі запитання щодо майбутнього навчання в Польщі.
Також делегати мали змогу зустрітись з директором Національного центру з питань освіти в м. Пйотрків Трибунальське пані Данутою Пятек та відвідати Центр здоров’я і школу медичних доглядальниць при центрі. Тут студенти побачили організацію системи охорони здоров’я в Європі, можливості та умови практичного застосування своїх знань та вмінь в даній системі. Директор Центру здоров’я Магдалена Мічальська особисто дала відповіді на всі запитання та провела екскурсію по центру, показала навчальні кімнати школи доглядальниць, відділення реабілітації, дитячий садок при центрі і т.ін. Також ознайомила студентів з умовами навчання та праці в даному центрі.
Групу викладачів та студентів нашого коледжу зустрічав та супроводжував впродовж всіх днів перебування в Польщі Генеральний директор Міжнародного агентства з зайнятості Національного центру з питань освіти пан Роберт Торбус, який організував і провів всі вищезгадані зустрічі. 
Під час перебування в м.Лодзь група студентів та викладачів відвідала історичні та культурні пам’ятки міста. А також відвідала м. Ченстохова. Це 12-е місто в Польщі за займаною площею і 13-е за кількістю населення. У місті є костьол і монастир на Ясній Горі з іконою Матері Божої Ченстоховської, що вважається чудодійною, — головний центр культу Марії в Польщі. Через це Ченстохову вважають духовною столицею Польщі. Групу викладачів та студентів нашого коледжу зустрічав та супроводжував впродовж всіх днів перебування в Польщі Генеральний директор Міжнародного агентства з зайнятості Національного центру з питань освіти пан Роберт Торбус, який організував і провів всі вищезгадані зустрічі. Також делегати мали змогу зустрітись з директором Національного центру з питань освіти в м. Пйотрків Трибунальське пані Данутою Пятек та відвідати Центр здоров’я і школу медичних доглядальниць при центрі. Тут студенти побачили організацію системи охорони здоров’я в Європі, можливості та умови практичного застосування своїх знань та вмінь в даній системі. Директор Центру здоров’я Магдалена Мічальська особисто дала відповіді на всі запитання та провела екскурсію по центру, показала навчальні кімнати школи доглядальниць, відділення реабілітації, дитячий садок при центрі і т.ін. Також ознайомила студентів з умовами навчання та праці в даному центрі.З 29 травня по 02 червня делегація в складі викладачів та студентів  коледжу з ініціативи  директора коледжу відвідала республіку Польща. Метою поїздки було налагодження співпраці з навчальними закладами Польщі для продовження навчання наших випускників та їх подальше працевлаштування, а також знайомство з історичними та культурними пам’ятками сусідньої країни. В рамках програми подорожі було відвідування Гуманітарно-економічної академії в м.Лодзь, де відбулась зустріч делегатів за круглим столом з канцлером академії - Маргарет Зволінською та проректором з наукової роботи та розвитку - доктором Лешеком Курасом, а також з Президентом академії професором  Макарійом Кшиштофом Стасяк та керівниками відділення медсестринства при академії. Під час зустрічі представники адміністрації спочатку розповіли про історію академії та сучасний стан закладу, а потім директор коледжу Кордон Володимир Михайлович розповів про умови навчання наших студентів у Могилів-Подільському медичному коледжі. В кінці зустрічі Макарій Кшиштоф  та Володимир Кордон домовились про налагодження співпраці між навчальними закладами і обмінялись сувенірами. Викладачів та студентів ознайомили з умовами вступу та навчання в академії, провели екскурсію  навчальним закладом, звернули особливу увагу студентів на матеріально-технічну базу відділення медсестринства. Студенти побачили, де і як вони зможуть проводити дозвілля, навчаючись в академії, бібліотеку та читальну залу, аудиторії, навчальні кімнати для практичних занять і т.д. Зустріч пройшла в дружній діловій атмосфері. Студенти отримали відповіді на всі запитання щодо майбутнього навчання в Польщі.
Всі члени групи щиро вдячні директору коледжу Кордону Володимиру Михайловичу та Генеральному директору Міжнародного агентства з зайнятості Національного центру з питань освіти пану Роберту Торбусу за чудову нагоду ближче познайомитись з сусідньою державою, її історією та пам’ятками, а також нагодою відвідати навчальні заклади Польщі. 
Окремо хочемо подякувати колишнім випускникам Гаврильченку Геннадію, Марченку Сергію, Сирітку В.І., водіям Вячеславу Мамкіну та його напарнику Сергію за сприяння в організації та реалізації даної поїздки.
Останнє оновлення ( 07.06.2016 )
 
Життя – мов спалах Надрукувати
27.05.2016
day_pohranychnyka.jpgday_pohranychnyka1.jpgday_pohranychnyka2.jpg
Пам’ять…Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…. Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне! Пам’ять! Що ти залишила про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю?  Сльози матерів? Наречених, що не долюбили своїх хлопців? Поминальний дзвін та тепло свічки?
Сьогодні на нашу рідну землю прийшло нове лихо -  біль утрат в зоні АТО. Вже  два роки  ми не можемо спати спокійно: знову гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави. Про втрати завжди говорити важко і боляче, але коли із життя ідуть зовсім молоді, то говорити важко і боляче вдвічі. 
Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з АТО. Завжди слід пам’ятати тих,  хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. 
Напередодні Дня прикордонника 25 травня у групі 2 фА відбулася відкрита виховна година на тему: «Життя – мов спалах», присвячена пам’яті нашого випускника 2006 року Віктора Соколовського, який загинув разом зі своїми побратимами  на Сході України 27 липня 2014 року. 
На заході були присутні батько Віктора – Іван Францович з близькими родичами та воїни Могилів-Подільського прикордонного загону, які разом з ним захищали рідну землю.
Всі присутні вшанували пам’ять загиблого покладанням квітів до меморіальної дошки коледжу та міста  і хвилиною мовчання.   
Присутні поділилися своїми спогадами про Віктора: студентка Крищук Аліна процитувала записи матері про сина; класний керівник Наконечна Т. М. пригадала студентські роки; командир мобільної застави майор Тимощук О.  розповів про Віктора як прикордонника – справжнього бійця, патріота; прес-секретар прикордонного загону Катеринич Л.С прочитала свої вірші, присвячені загиблим прикордонникам та їх матерям.    
Схиляємо голови перед мужніми воїнами-прикордонниками, які загинули на посту, не зрадивши Батьківщину та Присягу. Вони віддали життя за те, щоб Україна жила у спокої та мирі! Пам’ятаймо про них. Сьогодні, завтра, вічно. Слава героям!  
Останнє оновлення ( 03.06.2016 )
 
Флешмоб вишиванок Надрукувати
19.05.2016
embroideredshirt.jpgembroideredshirt1.jpgembroideredshirt2.jpg
Всесвітній день вишива́нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.  Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок. 
19 травня студенти, викладачі та працівники коледжу  приєдналися до цього всеукраїнського флешмобу і прийшли до коледжу у різнобарвних вишиванках. Традиційні візерунки вишивки, краса молодості і мудрість зрілості, щирі і світлі погляди – все поєдналося сьогодні  і свідчило про справжній  патріотизм та позитивний настрій.

Останнє оновлення ( 19.05.2016 )
 
Цікава зустріч Надрукувати
13.05.2016

amosov.jpgamosov1.jpg13  травня 2016 року студенти та викладачі коледжу мали змогу зустрітись з ендоваскулярним хірургом Національного інституту серцево-судинної хірургії ім..М.М.Амосова  Черпаком Богданом Володимировичем. Він презентував виступ про  сучасні можливості вітчизняної ендоваскулярної хірургії,   в якому  зупинився на досвіді  роботи  інституту в цьому напрямку, сучасних технологіях, які рятують життя найменшим пацієнтам з вродженими вадами серця, на перевагах та недоліках  ендоваскулярних втручань. Студенти та викладачі  коледжу проявили неабиякий інтерес до даної інформації та  отримали  вичерпні відповіді на всі запитання, які їх цікавили. 

Останнє оновлення ( 13.05.2016 )
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Всього 91 - 99 з 323
Календар
 1 2018 
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031       
porno escort bayan